Google+

  • Doskonałe warunki
  • Wiele mieszkań
  • Duża powierzchnia
Smaller Default Larger

Inwestycja- Aleksandry N-B

Nowa inwestycja Aleksandry – Nowy Bieżanów

Logo Inwest
      W dogodnej lokalizacji, w jednej z najbardziej zacisznej części Krakowa, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Aleksandry N-B. To tu powstanie budynek o kameralnym i bardzo eleganckim charakterze. To doskonała propozycja dla osób, które pragną zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy.
Dobrze rozwinięta komunikacja miejska przyczyni się do codziennej wygody mieszkańców. Znajduje się tu pętla tramwajowa, obsługująca kilka linii tramwajowych, nie brakuje także linii autobusowych. Rynek Główny mieści się w odległości tylko 9 km od inwestycji. Natomiast osoby często podróżujące zadowoli bezpośrednia bliskość obwodnicy Krakowa S-7.

 

     Poważnym atutem naszej nowej inwestycji jest bliskość placówek oświatowych, takich jak przedszkole, szkoła podstawowa, liceum oraz liczne dyskonty oraz nowoczesne place zabaw dla dzieci. W pobliżu usytuowana jest zarówno przychodnia, jak i szpital specjalistyczny w Prokocimiu.

 

 Nasza inwestycja to nowoczesna nieruchomość, która łączy wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą.  Budowę będziemy realizować na podstawie funkcjonalnego projektu z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Obszerne balkony a na parterze zielone tarasy zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku mieszkańcom. Monitorowany teren oraz wejście do budynku dostępne wyłącznie dla mieszkańców nieruchomości zadowoli najwybredniejszych. Cichobieżne 2 windy łączą wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym, gwarantującym wygodnie miejsca parkingowe.

 

W kameralnym czteropiętrowym dwuklatkowym budynku znajduje się tylko 51 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach mieszkalnych ( od 29,6 m2 do 76,0 m2 ) Projektowane mieszkania mogą być łączone i aranżowane według indywidualnych życzeń  klienta.  W projekcie przewidziano komórki lokatorskie, które zwiększą komfort mieszkańców, Na terenie inwestycji powstanie łącznie 74 miejsc parkingowych, w tym 55 w garażu podziemnym. Dodatkowo budynek wzbogacono o pomieszczenia ogólnego dostępu – wózkownie i rowerownie.

 

Inwestycja Aleksandry N-B to idealne miejsce dla każdego, kto poszukuje ciszy i spokoju po całodziennym wysiłku. Okolica obfituje w różnorodne udogodnienia i ciekawe tereny rekreacyjne, a najbliższe otoczenie budynku dodatkowo zyska estetyczną, zieloną oprawę. Obszar między zabudowaniami wypełnią trawniki i nasadzenia roślinne. W budynkach zaprojektowano lokale usługowe, które zaoferują liczne udogodnienia przyszłym mieszkańcom.

 

 

Szczegóły koncepcji znajdą Państwo poniżej .

 

 

Lokalizacja.

Zagospodarowanie terenu.

Poziom - 1.

Poziom - 0.

Poziom + 1.

Poziom + 2.

Poziom + 3.

Poziom + 4.